Кухні на замовлення

Підбір меблів для кухні – справа непроста, вимагає певних знань і особливого підходу. Такий гарнітур повинен не тільки повністю відповідати Вашим естетичним уявленням, функціональним перевагам і зручності використання, але і ідеально вписуватися в розміри приміщення кухні. Далеко не завжди можна підібрати готовий комплект меблів, який буде відповідати всім обумовленим критеріям. У такому випадку завжди можна замовити і купити кухню індивідуально. Це дозволить спланувати і виготовити кожен предмет меблів за індивідуальними параметрами, до яких належать не тільки необхідні розміри, але і зовнішні дані, матеріал виготовлення, а також будь-які, навіть найдрібніші деталі.

Телефонуйте для уточнення деталей: (097) 857-99-77, (095) 857-99-77, (093) 857-99-77

Акционные цены на изготовление кухонь под заказ!

Коли краще замовити кухню індивідуально? Її основні переваги

Замовити кухню індивідуально однозначно краще, якщо у Вас нестандартне планування приміщення. Тоді Ви зможете максимально ефективно використовувати простір. Теж саме можна сказати і в тому випадку, якщо в квартирі незвичайна сантехнічна розв'язка. Ну і, звичайно ж, замовляючи кухню за індивідуальним проектом, можна врахувати наявність будь-якої побутової техніки, особливо великогабаритної.

В такому випадку також важливо, що Вам не доведеться відштовхуватися від загальних стандартів стосовно предметів та кількості гарнітура. Ви можете вибрати стільки навісних шафок, скільки необхідно і скільки поміститься на Вашій кухні. До того ж перед Вами відкритий повний асортимент форм, матеріалів, кольорів, фурнітури. Ви можете комбінувати будь-які параметри по Вашому розсуду. Не обов'язково підбирати всі елементи кухні з однієї цінової категорії. Тут дозволено оснастити кухню, приміром, «елітною» стільницею, в той час як матеріал для решти гарнітура може бути дешевшим.

Недоліки індивідуального замовлення меблів для кухні

Збираючись замовити кухню індивідуально, необхідно бути готовим до того, що вартість гарнітура буде вище, ніж вже готових стандартних виробів. Адже в цьому випадку потрібно більше часу і зусиль, щоб підготувати план роботи і виконати його, а також підібрати бажані матеріали. Одним словом, потрібно докласти багато зусиль, щоб кінцевий результат повністю відповідав Вашим побажанням.

Для вибору і покупки кухні індивідуально знадобиться більше часу, ніж на придбання готового гарнітура. Доведеться чекати кілька тижнів (від двох і довше), поки Ваше замовлення остаточно втілять у життя.