Каркас ліжка, ламелі

Товарів у наявності: 5

Ліжко дуже часто називають «Царем спальні» і це цілком виправдано. Саме ліжко виступає тим центром, який служить основою для створення загального стилю приміщення, надання йому унікального і індивідуального виду, співзвучного з настроєм господарів. Але стилістичне значення ліжка є його другорядним призначенням. Основне призначення ліжка це створення максимально комфортного спального місця, воно повинне служити оптимальною основою для матраца, збільшувати його ортопедичні та анатомічні здібності і подовжувати термін експлуатації, що досягається за рахунок міцної, надійної конструкції і ламельної основи.

Підстава з ламелей являє собою дерев'яну або металеву раму, до неї кріпляться планки з деревини, які і називаються ламелями. Ламелі кріпляться таким чином, щоб вони злегка вигиналися вгору. Це зроблено для того, щоб беручи на себе вагу матраца і лежачої на ньому людини, ламелі злегка пружинили, завдяки чому створюється пружна основа, яка збільшує ортопедичні властивості матраца. Крім того, ламельна основа не перешкоджає вентиляції матраца, повітря вільно циркулює, що дозволяє усувати як зайву вологу, так і пил з матраца, підвищуючи його гігієнічні здібності.

Ламелі можуть бути частиною ліжка, але також можливе придбання ламельної основи окремо, залишивши колишній каркас ліжка, таким чином, підвищивши комфортність і зберігши дорогий серцю зовнішній вигляд.

Ще один варіант вирішення проблеми створення основи для ортопедичного матраца це каркас ліжка. Каркас ліжка являють собою ламельну основу на ніжках, тобто те ж ліжко, але без таких декоративних елементів як узголів'я і ножне бильце та інше. Такий варіант ліжка коштує на порядок дешевше, але гарантує повноцінний комфорт. Купівля каркас ліжка може бути матеріально вигідним рішенням, але також воно прекрасно вписується в дизайн спальні виконаної в стриманому, спокійному стилі з використанням мінімальної кількості деталей.

Вибираючи каркас ліжко або ламелі необхідно враховувати ширину самих ламелей, відстань між ними і загальну їх кількість. Справа в тому, що деякі види ортопедичних матраців пред'являють особливі вимоги до основи. Так, наприклад, матраци на основі незалежних пружин Pocket Spring із-за малого діаметра самих пружин вимагають невеликої відстані між ламелями.

Як гостьовий, але досить комфортний для сну варіант, можна використовувати сучасні розкладачки, які також оснащені ортопедичною ламельною основою і при цьому в складеному вигляді дуже компактні і зручні для зберігання.