Ковдри

Товарів у наявності: 6

Ковдру, теплу, затишну і комфортну, яка створює особливе відчуття захищеності не тільки від холоду, але і від всіх неприємностей минулого дня, саме таку хочеться мати кожному. Вкриваючись своєю улюбленою ковдрою, ми створюємо особливий мікроклімат, при якому нам легко заснути і який гарантує нам повноцінний відпочинок без тривог і прокидання. При цьому кожен пред'являє суто індивідуальні вимоги до «ідеальної ковдри». На щастя, сучасні виробники спальних аксесуарів прагнуть якнайповніше задовольнити найвимогливіших користувачів, невпинно освоюючи як нові технології виробництва, так і інноваційні матеріали.

На вибір покупця представлений величезний вибір ковдр, які можуть бути виконані з натуральних матеріалів: пухові та пір'яні ковдри, ковдри з верблюжої і овечої вовни, ковдри з наповнювачем з шовку, бавовни, а також ковдри з синтетичним наповнювачем: ковдри на синтепоні, холофайбері, поліефірному волокні. Вибір виду наповнювача це суто індивідуальне питання, деякі віддають перевагу виключно натуральним матеріалам, а інші вибирають синтетичні, почасти через те, що деякі з них можна навіть прати у звичайній пральній машинці без втрати початкових експлуатаційних якостей, а частково із-за алергії на шерсть або пух.

Ковдра повинна відповідати всім потребам господаря. Бути відповідного розміру: односпальна, полуторна, двоспальна або дитяча ковдра. Так само існує можливість придбання ковдр не стандартного розміру, головне щоб вам не доводилося згортатися «клубочком» що б зігріти всі частини тіла, або ж навпаки не заплутуватися в занадто великій ковдрі. Крім того, сезонність також має своє значення, літня, зимова або демісезонна ковдра створить оптимальний мікроклімат для певних температурних режимів.

Вибір ідеальної ковдри може виявитися не завжди простим, широкий діапазон цін, просто величезний вибір матеріалів, розмірів і конфігурацій іноді викликають розгубленість і змушують замислитися. Але головна умова, яку слід дотримуватися, це висока, безсумнівна, якість продукту, яку забезпечують перевірені часом з відмінними рекомендаціями виробники. Тільки високоякісна ковдра має такі властивості як екологічна безпека, не токсичність, гігієнічність, достатня теплопровідність, гігроскопічність, відмінна воздухопроходимість і легкість.